Hírek
2026. febr. 14.
Sághy Szabolcs 11. C osztályos tanuló, diáktudósító
- 2025-2026-os tanév
- Diáktudósítások
- Eredmények
Országos német nyelvű matematikaverseny
Idén is részt vettünk az országos német nyelvű matematikaversenyen január 30-án a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetemen.

Ebben az évben már öten képviseltük iskolánkat: a 9. C osztályból Ments Ákos és Nagy Lajos, a 10. C-ből Bogdán Lizett, a 11. C osztályból Sághy Szabolcs és a 12. C-ből Nagy Enikő.
A verseny után Gál Péter tartott nekünk előadást az ördöglakatokról. Majd következett a minden évben sorra kerülő játékos foglalkozás, ahol ördöglakatokat próbáltunk megoldani. Ajándékként mindenki kapott egyet.
A programok után jött az igazság pillanata, az eredményhirdetés. Nagy sikereknek örvendhettünk: az iskola csapatából ketten bejutottak az országos top 10-be. A saját évfolyamukból: Ments Ákos 8. helyet, Bogdán Lizett pedig 10. helyet ért el.
A 9. C osztályos Nagy Lajos 17. helyen, Sághy Szabolcs a 11. C osztályból 13. helyen és a 12. C osztályból Nagy Enikő 11. helyen végzett.
Összességében mindenki szép helyezést ért el, még ha az első 10-be nem is került be mindenki.
Köszönjük Nagy Barbara tanárnőnek a versenyre való felkészítést!
Sághy Szabolcs 11. C osztályos tanuló, diáktudósító
GALÉRIA
Német nyelvű matematikaverseny



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Országos 1. és 8. hely a Luca Pacioli szakmai versenyen!
A Budapesti Corvinus Egyetemen működő Luca Pacioli Alapítvány, a Luca Pacioli Egyesület és a Kulcs-Soft Zrt. közösen hirdették meg a Kulcs-Soft Luca Pacioli Középiskolás Versenyt, amely gyakorlati közgazdasági – kiemelten számviteli, pénzügyi és adózási szakmai – ismeretek fejlesztését célozza a Kárpát-medencében tanuló magyar középiskolások körében.
2026. jún. 5.
Molnár Melinda munkaközösség-vezető

Osztálykirándulás Komáromba
🚂 Május 28-án a 9. A osztály a Légió és Jókai nyomába eredt.
2026. máj. 29.
Haris Lara, Tóth Manka (9. A osztály)
