Győri Szakképzési Centrum

OM kód: 203037/015 | 9024 Győr, Bem tér 20-22.

Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Takarító

Munkaköri leírásban meghatározott takarító munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola neve Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
Iskola címe 9024 Győr, Bem tér 20-22.
Honlap https://barossgyor.hu/
E-mail cím baross@barossgyor.hu

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama Határozatlan idejű
Foglalkoztatás jellege Részmunkaidős, napi 6 órás, állandó délutános
Munkavégzés helye 9024 Győr, Bem tér 20-22.
Feladat típusa Takarító munkakörhöz kapcsolódó feladatok
Illetmény

Bérmegállapodás alapján, a Munka Törvénykönyve szerint

Elvárt képzettség

8 általános; büntetlen előélet; magyar állampolgárság

Leírás Előnyt jelent a tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Betölthetőség időpontja 2024.06.01.
Jelentkezési határidő az állás betöltéséig folyamatos

elektronikus úton:
gazdasagi@barossgyor.hu

vagy postai úton:
9024 Győr, Bem tér 20-22.

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt PDF-ek

Baross_Takarító.pdf

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

Telefon: 96/519-373

E-mail: baross@barossgyor.hu

OM azonosító: 203037/015

2024Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum